Bilety autokarowe do Kopenhagi – Autobusy Eurolines Polska do Kopenhagi – Autokary do Kopenhagi – Przewozy autokarowe na trasie Białystok Kopenhaga – Linie autokarowe Eurolines Polska – Dania – Polska

Kup bilet autokarowy Eurolines w systemie Euroticket lub skorzystaj z oferty konkurencyjnych linii autokarowych w platformie Voyager:

bilety-eurolines-euroticket, bilety autobusowe Kopenhaga
Transport osób Eurolines do Kopenhagi

bilety-eurolines-voyager, transport osób do antKopenhagierpii
Bilety autobusowe Kopenhaga

Udając się do Kopenhagi za pośrednictwem polskich międzynarodowych linii autokarowych możemy skorzystać z takich przewoźników jak np. Eurolines Polska, Sindbad czy też Agat. Odjeżdżają oni praktycznie codziennie ze wszystkich najważniejszych polskich miejscowości takich jak Warszawa, Wrocław, Katowice, Białystok, Kraków czy Łódź, ale także tych mniejszych typu Gliwice, Opole, Tarnów bądź Legnica. Czas podróży rzecz jasna uzależniony jest przede wszystkim od konkretnego przewoźnika oraz miejsca odjazdu, przykładowo korzystając z linii Sindbad i wyruszając z Warszawy, dotrzemy autobusem do Kopenhagi w niespełna 15 godzin. Bilety autokarowe do Kopenhagi mają zróżnicowane ceny, mieszczące się zazwyczaj w przedziale 200-300 złotych, dlatego powinno się porównać oferty kilku linii autobusowych, aby wybrać dla siebie tą najbardziej korzystną.

Oczywiście autobusy z Polski odjeżdżają nie tylko do stolicy Danii, ale także do innych miast w tym kraju, zarówno tych większych jak Aalborg, Odense czy Aarhus, ale także mniejszych, np. do Horsens, Padborga czy też Olby. Przewoźnikami kursującymi do duńskich miast są między innymi Becker Reisen, Ecolines, czy też Autokar Polska.

Bilety autokarowe do kopenhagi, białystok kopenhaga
Autobusy Eurolines Polska do Kopenhagi z Białegostoku i na trasie powrotnej – Dania-Polska

Sama Kopenhaga jest jednocześnie stolicą jak i największym miastem w Danii, liczącym sobie ponad 1.5 miliona ludności. Posiada niezliczoną masę zabytków, tak więc nawet najbardziej wymagający turysta znajdzie tutaj coś dla siebie. W Kopenhadze można zarówno oddać się zwiedzaniu i z całą pewnością zajmie to naprawdę wiele godzin, jak i rozrywce, czy to w licznych klubach, pubach, dyskotekach, czy to innych miejscach. W Kopenhadze znajdują się znane parki rozrywki: Bakken (będący najstarszym parkiem rozrywki na świecie) oraz Tivoli (mający powierzchnię aż 88 tysięcy metrów kwadratowych). Poza tym w stolicy Danii znajduje się mnóstwo ciekawych obiektów architektonicznych, historycznych, jak i sakralnych, a do największych atrakcji można zaliczyć Pałac Królewski Amalienborg czy Zamek Rosenborg.

Międzynarodowe przewozy autokarowe Eurolines Polska z Polski do Danii i z Danii do Polski to tylko jedna z możliwości transportowych. Oprócz tych linii autokarowych na trasie Polska-Dania-Polska podróżują także inne. Jedna z przykładowych tras zawiera w sobie wyjazd z Białegostoku do Kopenhagi oraz z Kopenhagi do Białegostoku. Linie obsługujące przykładowe połączenie autokarowe Białystok Kopenhaga to:

tanie bilety eurolines do anglii wloch niemiec, białystok kopenhagaautobusy Eurolines Polska do Kopenhagi: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Pułtusk, Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Żary, Olszyna, Haderslev, Kolding, Vejle, Horsens, Skanderborg, Arhus, Randers, Alborg, Frederikshavn, Fredericia, Odense, Slagelse, Kopenhaga;

przewozy autokarowe Autokar Polska / autobusy Agat: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Pułtusk, Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Żary, Olszyna, Cottbus, Berlin, Hamburg, Lubeck, Kiel, Schleswig, Flensburg, Haderslev, Kolding, Vejle, Horsens, Skanderborg, Arhus, Randers, Alborg, Frederikshavn, Fredericia, Odense, Slagelse, Kopenhaga;

autokary Eurolines Mądeltrans do Danii: Białystok, Łomża, Zambrów, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Pilzno, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Chorzów, Gliwice, Opole, Wrocław, Legnica, Olszyna, Berlin, Kopenhaga.

Bilety autokarowe do Kopenhagi na powyższe połączenia na trasie Polska-Dania-Polska możesz zdobyć za pośrednictwem systemu biletowego Euroticket na naszej stronie. Autokary do Kopenhagi nie są jednak jedyną z możliwości przewozowych. To do Ciebie należy wybór, czy zamówisz bilet autobusowy online na autokary z Warszawy do Aalborg bądź z Rzeszowa do Odense, albo do innego państwa europejskiego.