SŁOWACJA – Bilety Autokarowe na Słowację -Autobusy Eurolines Polska Słowacja – Autokary na Słowację – Przewozy autobusowe na Słowację z Polski

Kup bilet autokarowy Eurolines w systemie Euroticket lub skorzystaj z oferty konkurencyjnych linii autokarowych w platformie Voyager:

bilety-eurolines-euroticket, bilety autobusowe Słowacja, polska słowacja
Transport osób Eurolines na Słowację

bilety-eurolines-voyager, transport osób na Słowację, polska słowacja
Bilety autobusowe Słowacja

Bilety autokarowe online z Polski do Bratysławy – Międzynarodowy przewóz osób – Autokarem na Słowację

Tanie bilety autokarowe Eurolines
Busy Eirolines na Słowację – zamów bilety online

Słowacja jest pięknym europejskim krajem, które posiada niezwykłą florę oraz interesującą faunę. Jest państwem, które zachęca turystów do spokojnego spędzenia urlopu i cieszenia się z bogactw natury, które podziwiać można dzięki funkcjonowaniu tam kilku Parków Narodowych oraz obszarów chronionych. Dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się przyrodą godne polecenia są jaskinie w Krasie Słowackim, Dobszyńska Jaskinia Lodowa (unikalny obraz natury w płaskowyżu Słowacki Raj), Puszcze w Górach Bukowskich.

Z kolei dla osób, które bardziej od przyrody ciekawią materialne wytwory ludzkie  to muszą oni udać się do Bardejów (czyli zabytkowe stare miasto z dobrze zachowanymi murami obronnymi oraz z rzeźbią św. Floriana z 1774 roku), Zamku Spiski (kompleks pochodzi z wieku XII i choć znaczna jego część jest zrujnowana, to jednakże pozostałości wyglądają przepięknie), Bańskiej Szczawnicy (czyli górniczego miasteczka z takimi zabytkami jak ratusz, barokowa Kolumna Świętej Trójcy, Stary Zamek oraz gotycki Kościół).

Kup bilet autokarowy Eurolines online
Bilety autokarowe Eurolines na Słowację przez internet

Jadąc autobusem do Słowacji warto również udać się do Bratysławy (bodajże najpiękniejszego miasta tego kraju), Koszyc, Nitry czy Preszowa. Przewozy autokarowe Polska- Słowacja regularnie wykonuje tani przewoźnik Eurolines, który w swej ofercie posiada tanie bilety oraz najwyższy standard usług. Autokary do Słowacji jadą między innymi przez takie miasta jak: Kraków, Gorlice, Krosno, Jasło, Rzeszów. Natomiast praktycznie w każdym przypadku autokary do Słowacji zatrzymują się w słowackiej Bratysławie, które albo jest miastem docelowym, albo miastem przejazdowym.

Eurolines realizuje przewozy osób na Słowację w ramach tras z Polski do Austrii. Jadąc autokarem z Polski do Austrii autobusy przejeżdżają przez Słowację i w Bratysławie wysiadają pasażerowie, którzy zakupili bilet do Słowacji. Istnieje możliwość przesiadki podczas podróży, ale nie jest to normą.

Polski miasta z których można dojechać do Bratysławy: Gorlice, Jasło, Krosno, Limanowa, Mszana Dolna, Nowy Sącz, Brzesko, Jabłonka, Kraków, Myślenice, Nowy Targ, Rzeszów, Tarnów.

tanie bilety eurolines do anglii wloch niemiec
Autokary Eurolines do Bratysławy, Koszyc, Bańskiej Bystrzycy…

Międzynarodowe przewozy autokarowe do Słowacji to nie tylko przewozy w celach turystycznych. Wielu Polaków także pracuje na Słowacji, stąd często muszą przemieszczać się z Polski do Słowacji. Zakupi biletu autobusowego online to gwarancja szybkiej i pewnej rezerwacji na autobus na  Słowację. Tanie bilety na przewozy autokarowe znajdą Państwo w naszym systemie. Można w nim również dokonać zakupu tanich biletów autokarowych Eurolines do innych krajów w Europie: Czech, Niemiec, Austrii, Holandii, Włoch, Anglii i innych.

Polska – Słowacja