WĘGRY – Przewozy Autokarowe Eurolines – Tanie Bilety – Autokary do Węgry – Przewozy autobusowe do Węgier z Polski

Kup bilet autokarowy Eurolines w systemie Euroticket lub skorzystaj z oferty konkurencyjnych linii autokarowych w platformie Voyager:

bilety-eurolines-euroticket, bilety autobusowe Węgry, polska Węgry
Transport osób Eurolines na Węgry

bilety-eurolines-voyager, transport osób na Węgry, polska Węgry
Bilety autobusowe Węgry

Autobusy z Polski na Węgry. Bilety do Budapesztu. Bilety autobusowe z Węgier do Polski. Szybka rezerwacja online. Żadnych prowizji. Rezerwuj teraz, najtańsze bilety Polska Węgry. Międzynarodowe przewozy osób Eurolines.

Kraków – Budapeszt; Budapeszt – Kraków

Jabłonka – Budapeszt, Budapeszt – Jabłonka.

Kup bilet autokarowy Eurolines online
Przewozy autokarowe Eurolines na Wegry – rezerwacja online

Ostatnio dość popularne stały się przewozy autokarowe do Węgier, zwłaszcza w kontekście turystycznym. Polacy oraz europejczycy zaczęli doceniać indywidualizm tego państwa oraz zaczęli odkrywać nieznane dotąd zakamarki Węgier. Oto krótki zarys najbardziej interesujących węgierskich miejsc, który każdy turysta musi zobaczyć. Po pierwsze należy udać się do Budapesztu- miasta ciekawego, niezwykłego i pięknego.

W Budapeszcie zobaczymy między innymi Most Łańcuchowy, który został zbudowany w latach 1839- 1849. Łączy Budy i Peszt, które podzielone są rzeką Dunaj. Należy także obejrzeć kompleks pałacowy- Zamek Królewski, który jest symbolem miasta. Poza tym co ciekawe w mieście jest także Pomnik Obrońców Przemyśla czy Pomnik Józefa Bema oraz należy choćby zajrzeć do Muzeum Sztuk Pięknych, Teatru Narodowego oraz Węgierskiego Teatru Narodowego. Oprócz wycieczki po stolicy Węgier turyści mogą wybrać się do wyspy rzecznej na Dunaju- Czepel oraz pochodzić po paśmie górskim w południowej części kraju- Mecsek.

tanie bilety eurolines do anglii wloch niemiec
Autobus Eurolines na Węgry – wykorzystaj okazję

Oprócz tego Węgry mają do zaoferowania zwiedzania Katedry Katolickiej w Ostrzyhomiu, która jest wybudowana w klasycznym stylu, ale jest największą tego typu budowlą na Węgrzech. Z kolei dla znawców i amatorów trunków obowiązkowym punktem na mapie węgierskiej jest Tokajski rejon winiarski, który oficjalnie ustanowiono w 1737 roku, a obecnie jest na światowej liście dziedzictwa UNESCO.

Do Węgier dostaniemy się drogą lądową korzystając z usług taniej linii Eurolines.  Autokary na Węgry opuszczają Polskę między innymi z Krakowa i Jabłonek i ruszają w kierunku Bratysławy (Słowacja). Trasy te wykonywane są regularnie, a tani bilet autobusowy można kupić korzystając z naszej wyszukiwarki. Zakup biletu na autokar na Węgry online to szybki sposób na rezerwację biletu bez wychodzenia z domu, bez opłat i prowizji.

Tanie bilety autokarowe Eurolines
Międzynarodowe przewozy autokarowe Eurolines na Węgry za niską cenę

Podróż autobusem z Polski  z Krakowa do Budapesztu trwa około 7 godzin. Komfortowe autobusy zapewniają miła i bezpieczną jazdę. Podczas podróży do Budapesztu nie ma żadnej przesiadki. Tanie bilety autokarowe na Węgry w sprzedaży on-line. Sprawdź jak kupić bilet autokarowy.

Jeśli jesteś zainteresowany innymi biletami niż na Węgry sprawdź w wyszukiwarce biletów inne kraje. Te cieszące się największym zainteresowaniem czyli autobusy do Anglii (autokary do Londynu) jeżdżą kilkanaście razy w tygodniu, przejeżdżając przez Niemcy oraz Francję.

UK to najbardziej popularny kierunek przejazdów międzynarodowych z Polski. Rezerwacja biletów całą dobę.

Polska – Węgry