Bilety Autokarowe do Białorusi – Eurolines Polska Białoruś – Autokary na Białoruś – Przewozy autobusowe na Białoruś z Polski

Kup bilet autokarowy Eurolines w systemie Euroticket lub skorzystaj z oferty konkurencyjnych linii autokarowych w platformie Voyager:

bilety-eurolines-euroticket, bilety autobusowe Białoruś, polska białoruś
Transport osób Eurolines na Białoruś

bilety-eurolines-voyager, transport osób na Białoruś, polska Białoruś
Bilety autobusowe Białoruś

Autobusy, przewozy z Polski do Białorusi i z Białorusi do Polski. Jeśli interesuje cię rezerwacja biletów na Białoruś to dobrze trafiłeś. Tutaj kupisz swój bilet na autobus do Białorusi szybko i bez najmniejszej komplikacji. Sprzedaż biletów autokarowych on line prowadzona w naszym systemie to prosty sposób na szybka rezerwacje i tanie bilety autokarowe.

Tanie bilety autokarowe Eurolines
Z Polski na Białoruś autokarem Eurolines

Białoruś jest położona we wschodniej części Europy i sąsiaduje z Polską, Litwą, Rosją, Ukrainą oraz Łotwą. Jest państwem o krótkiej historii niepodległościowej, ponieważ oficjalnie została jej przyznana suwerenność w 1991 roku, jest równocześnie krajem,  którym dominuje religia prawosławna. Z kolei jeżeli chodzi o miejsca i atrakcje turystyczne to Białoruś posiada ich sporo, choć nie wszystkie są znane. Jednym z ciekawszych miejsc turystycznych jest Zamek w Mirze- jest wpisany na listę UNESCO, przedstawia styl gotycki, choć z pewnymi późniejszymi zmianami, oczywiście posiada także swoje legendy i mity, które są nieodzownym elementem istnienia zamków.

Kup bilet autokarowy Eurolines online
Autokar Eurolines na Białoruś – szukaj połączeń autokarowych

 

Następnym dość ciekawym białoruskim miejscem jest Muzeum Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, które znajduje się w Mińsku. Muzeum przedstawia wydarzenia z wojny 1941- 1945 a w swych zbiorach posiada ciekawe partyzanckie wzorce broni, która była wówczas używana. Dla miłośników pieszych wędrówek i przyrody można polecić Puszczę Białowieską, która jednocześnie leży także w granicach Polski. Charakteryzuje się ona bodajże ostatnimi fragmentami lasu pierwotnego. Dla turystów odwiedzających Białoruś godne polecenia są także najstarsza prawosławna Cerekiew św. Św. Borysa i Gleba, która znajduje się w Grodnie oraz Biała Wieża, czyli samotna wieża zamkowa w Kamieńcu. Zaś w Homlu można zwiedzić pochodzący z XVIII- XIX wieku Zamek Rumiancewów i Paskiewiczów- w czasie wojny został zniszczony, ale obecnie odbudowany w pierwotnej wersji stanowi ośrodek muzealny. Trasę Polska- Białoruś realizuje międzynarodowa firma transportowa Eurolines. Wykonuje ona połączenia do: Mińska i Brześcia z następujących polskich miast Warszawy i Białej Podlaski (przez Białystok, Łódź, Wrocław i inne).

tanie bilety eurolines do anglii wloch niemiec
Połączenia autokarowe międzynarodowe Eurolines na Białoruś

Miasta z Polski do Białorusi z których możesz wyruszyć w swoja podróż to: Augustów, Białystok, Suwałki, Warszawa, Łódź, Wrocław. Autokary jadące do Białorusi zawiozą cię do nastepujących miast: Kowno, Marijampole, Mińsk, Oszmiana, Parnu, Poniewiez, Ryga, Tallinn, Wilno, Grodno, Baranowicze, Brest.

Zapraszamy do zakupu biletu na autokar do Białorusi.

Najbardziej popularne kierunki na połączenia autokarowe międzynarodowe z Polski to: bilety do Anglii, bilety do Niemiec, bilety do Francji i inne. Kupno biletu online zajmuje kilka minut, a Państwo rezerwując bilet u nas będą zadowoleni z zaoszczędzonego czasu, obsługi i przede wszystkim ceny biletu, do której nie jest doliczana żadna prowizji i dodatkowa opłata.

Eurolines ma w swojej ofercie także wyjazdy z Polski do Anglii, UK, bilety do Niemiec, bilety do Włoch, bilety do Francji i wiele innych kierunków.

Warto przeczytać instrukcje jak kupić bilet on line przed pierwszym zakupem, a następnie samodzielnie przekonać się jak proste i szybkie, oraz tanie jest kupowanie biletów autobusowych na naszej stronie internetowej. Zapraszamy.

Polska – Białoruś