Bilety autokarowe do Odense – Autobusy Eurolines Polska do Odense – Autokary do Odense – Przewozy autokarowe na trasie Rzeszów  Odense – Linie autokarowe Eurolines Polska – Dania – Polska

Kup bilet autokarowy Eurolines w systemie Euroticket lub skorzystaj z oferty konkurencyjnych linii autokarowych w platformie Voyager:

bilety-eurolines-euroticket, bilety autobusowe Odense
Transport osób Eurolines do Odense

bilety-eurolines-voyager, transport osób do Odense
Bilety autobusowe Odense

Planując podróż autobusem do Odense należy uwzględnić takich przewoźników autokarowych jak Eurolines Polska oraz Agat. Kursują oni do tej miejscowości w chwili obecnej w każdy wtorek, czwartek oraz niedzielę. Polskimi miastami, z których wyruszają są m.in. Kraków, Wrocław, Katowice, Ostrołęka, Warszawa, Białystok, Rzeszów, Gliwice, Zabrze czy też Tarnów. Nie trzeba także martwić się o powrót, gdyż połączenia na linii Dania – Polska są również dostępne. Jeżeli chodzi o cenę takiej podróży, to należy liczyć się z wydatkiem w okolicach 350 złotych, jednak warto na bieżąco obserwować oferty przewoźników autokarowych międzynarodowych, gdyż od czasu do czasu przedstawiają oni ciekawe zniżki oraz promocje. Czas podróży uzależniony jest oczywiście od miejscowości wyjazdu i w ten sposób przykładowo jadąc z Kraśnika, czeka nas ponad doba spędzona w trasie.

Oczywiście można dojechać również do innych duńskich miejscowości, ponieważ połączenia na linii Polska – Dania obsługiwane są jeszcze przez wielu innych przewoźników, między innymi Agat, Sindbad, PKS Warmia czy też Ecolines. Autobusy do Danii wyruszają praktycznie codziennie z wielu regionów naszego kraju.

autokary eurobus eurolines do odense, rzeszów odense
Kup bilet autokarowy online z Polski do Odense i z Odense do Polski

Samo Odense jest jednym z najważniejszych duńskich miast, stanowi trzecią co do wielkości miejscowość w całym kraju, licząc sobie około 150 tysięcy ludności. To miasto położone na wyspie Fionia posiada wiele atrakcji zarówno architektonicznych i historycznych, lecz pozwala także spędzić czas w aktywny sposób. Przykładowo w okresie zimowym można skorzystać z miejscowego lodowiska, a praktycznie przez cały rok czynny jest basen Klosterbakken. W mieście można uprawiać naprawdę wiele sportów, a świadczyć może o tym fakt, iż z Odense pochodzą tacy światowej sławy sportowcy jak tenisistka Caroline Wozniacki czy żużlowiec Nicki Pedersen. W mieście znajduje się także drugie co do wielkości w Danii zoo, w którym to można zobaczyć gatunki zwierząt z całego świata. Z kolei do architektonicznych atrakcji z pewnością zaliczają się Katedra św. Kanuta oraz zamek.

tanie bilety eurolines do anglii wloch niemiec, rzeszów odense, bilety autokarowe do odensePrzewozy autokarowe międzynarodowe Eurolines Polska to jedna z możliwości transportowych z Polski do Danii oraz z Danii do Polski. Jedna z obsługiwanych przez te linie autokarowe tras to Rzeszów Odense. Autobusy Eurolines Polska do Odense to jednak nie jedyny przewoźnik, którego bilet autobusowy online można kupić na naszej stronie za pośrednictwem wyszukiwarki biletowej Euroticket. Bilety autokarowe do Odense można zamówić także od autokarów Agat czy Autokar Polska. Poniżej prezentujemy poszczególne przykładowe możliwości przewozowe z Rzeszowa do Odense i z Odense do Rzeszowa:

autobusy Agat / Autokar Polska do Danii: Hrubieszów, Zamość, Tomaszów Lubuelski, Lubaczów, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Brzesko, Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Żary, Olszyna, Cottbus, Berlin, Hamburg, Lubeck, Kiel, Schleswig, Flensburg, Haderslev, Kolding, Vejle, Horsens, Skanderborg, Arhus, Randers, Alborg, Frederikshavn, Fredericia, Odense, Slagelse, Kopenhaga;

–  autokary Eurolines Polska do Odense: Hrubieszów, Zamość, Tomaszów Lubelski, Lubaczów, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Brzesko, Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Żary, Olszyna, Haderslev, Kolding, Vejle, Horsens, Skanderborg, Arhus, Randers, Alborg, Frederikshavn, Fredericia, Odense, Slagelse, Kopenhaga.

Koniecznie zaglądnij także na nasze podstrony, w których mowa o autokarach z Białegostoku do Kopenhagi czy autobusach z Warszawy do Aalborg.