Przewozy autokarowe Polska Czechy – Autobusy międzynarodowe Eurolines do Czech – Autokary do Czech – Przewozy autobusowe do Czech z Polski

Kup bilet autokarowy Eurolines w systemie Euroticket lub skorzystaj z oferty konkurencyjnych linii autokarowych w platformie Voyager:

bilety-eurolines-euroticket, bilety autobusowe Czechy, polska Czechy
Transport osób Eurolines do Czech

bilety-eurolines-voyager, transport osób do Czech, polska Czechy
Bilety autobusowe Czechy

Państwo Czeskie jest państwem położonym we wschodniej części Europy, i należy do średniej wielkości krajów. Graniczy z kilkoma innymi państwami, w tym z Polską i jest jednocześnie chętnie odwiedzanym przez Polaków miejscem. Przede wszystkim odwiedzana jest stolica Czech – Praga, ponieważ jest specyficznym, tajemniczym miastem, które pozostaje na długo w sercu.

Kup bilet autokarowy Eurolines online
Bilety autokarowe Eurolines do Czech przez internet

Autobusy z Polski do Czech jeżdżą kilka razy w tygodniu. Bilet autokarowy do Czech zakupią Państwo w naszym systemie on line. Bez najmniejszej trudności, szybko i bezpiecznie dokonają Państwo rezerwacji. Tanie autobusy do Czech najtaniej i najszybciej zamówisz on line. W Pradze zobaczymy przede wszystkim Most Karola, który został zbudowany w XIV wieku, O2 Arena (przepiękna hala wielofunkcyjna), Praski Zegar Astronomiczny (pochodzący ze średniowiecza i zlokalizowany w Ratuszu), Dziwaczny Dom, który został zbudowany w 1996 roku. jednakże nie należy ograniczać swojego pobytu w Czechach wyłącznie do jego stolicy gdyż  w całym kraju jest aż 12 miejsc wpisanych na światową listę UNESCO, co jest gwarancją udanej wycieczki.

Tanie bilety autokarowe Eurolines
Międzynarodowe przewozy autokarowe Eurolines do Czech

Innymi dość ciekawymi punktami turystycznymi są między innymi Brno (historyczna stolica Moraw) oraz perła na zielonej poduszce czyli Ołomuniec. Warto także udać się do Wyszehradu, czyli historycznego miejsca powstania Grupy Wyszehradzkiej. Warto także udać się do miejsca czeskich legend i historii, czyli do Rip – wzgórza z romańską rotundą. Innym dość ciekawym miejscem jest także Centrum Babylon Liberec, który pozwoli na chwilę relaksu i wytchnienia po urokach czeskich. Najlepiej te miasta „smakować i poznawać” latem, choć innymi porami roku też można się zachwycić w Czechach.

tanie bilety eurolines do anglii wloch niemiec
Połączenia autokarowe międzynarodowe Eurolines do Czech

Wszystkie te wspaniałe miejsca można zwiedzić dzięki międzynarodowej firmie Eurolines, która oferuje tanie bilety do Czech. Autokary do Czech tej linii zawiozą nas do Pragi, Brna, Olomoucu i Ostravy z takich polskich miast jak: Kraków, Warszawa, Łódź, Katowice, Częstochowa.

Rozkład jazdy z Polski do Czech, Eurolines, autobusy jeżdzą nie tylko bezpośrednio z Polski do Czech, ale są to trasy związane także z Białorusią i Ukrainą.

Miejscowości: Katowice, Kraków, Rzeszów, Białystok, Łódź, Warszawa, Wrocław, Grodno, Hradec Kralove, Lida, Mińsk, Praga, Brno, Kijów, Lwów, Olomouc, Ostrawa, Równe, Żytomir.

Polska – Czechy