Bilety autokarowe do Odense – Autobusy Eurolines Polska do Odense – Autokary do Odense – Przewozy autokarowe na trasie Rzeszów  Odense – Linie autokarowe Eurolines Polska – Dania – Polska

Kup bilet autokarowy Eurolines w systemie Euroticket lub skorzystaj z oferty konkurencyjnych linii autokarowych w platformie Voyager:

bilety-eurolines-euroticket, bilety autobusowe Aalborgv
Transport osób Eurolines do Aalborg

bilety-eurolines-voyager, transport osób do Aalborg
Bilety autobusowe Aalborg

Wybierając się do Aalborg z Polski świetnym rozwiązaniem są przewozy autokarowe. Można tam dojechać z wielu miast Polski i tych większych, np. Wrocław, Katowice czy Kraków, jak i tych mniejszych: Kraśnik, Brzesko, Tarnów czy Bytom. Transport autobusem do Aalborg zapewnia między innymi taki przewoźnik jak Agat. W zależności od miejscowości wyjazdu czas podróży jest różny, przykładowo jadąc z Krakowa, będzie się jechało do tego duńskiego miasta około 22 godzin. Cena biletu uzależniona jest od terminu rezerwacji oraz tego czy wybierze się opcję w jedną stronę czy też od razu kupi się również bilet autokarowy online powrotny. Warto też obserwować na bieżąco oferty przewoźników, gdyż od czasu do czasu oferują oni ciekawe zniżki, dzięki czemu istnieje możliwość, aby sporo przyoszczędzić.

Wybrać można także inne duńskie miasta. Autobus do Danii oferuje wiele linii autokarowych, poza Agat są to między innymi Eurolines Polska, Sindbad, PKS Warmia, Becker Reisen, Autokar Polska. Dostać sie tam można praktycznie z każdego regionu Polski, a miast docelowych jest do wyboru naprawdę bardzo dużo, poczynając od tych największych jak Kopenhaga, Aarhus czy Odense, a kończąc na tych mniejszych, np. Horsens czy Padborg.

autobusy do aalborg, warszawa aalborg
Połączenia autokarowe międzynarodowe z Polski do Danii i z Danii do Polski

Wracając do Aalborg, położony jest on w centralnej części kraju i stanowi czwarte co do wielkości miasto w całej Danii, swoją powierzchnią i liczbą ludności ustępuje jedynie Kopenhadze, Aarhus oraz Odense. Jest to miasto w dużej części oddane przemysłowi morskiemu, znajduje się tutaj port oraz stocznia. Do jednej z największych atrakcji turystycznych należy Muzeum Marynistyczne, w którym to można podziwiać wiele morskich eksponatów. Do najważniejszego należy okręt podwodny Springeren, który mimo ponad 20-letniego okresu nieużytkowania, wciąż jest sprawny i gdyby nastąpiła taka potrzeba, praktycznie z miejsca mógłby wyruszyć w trasę. Poza nim można zwiedzić także wnętrze torpedowca, który przez 27 lat chronił duńską marynarkę przed okrętami wroga.

tanie bilety eurolines do anglii wloch niemiec, warszawa aalborgAutokary Eurolines Polska do Aalborg z Warszawy i z Aalborg do Warszawy to jedna z możliwości transportowych na trasie Polska-Dania-Polska. Autokary do Aalborg wypuszczane są z Polski także przez inne linie autokarowe międzynarodowe. Niektóre z nich zaprezentujemy poniżej:

autokary Marolines do Danii: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Warszawa, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Berlin, Hamburg, Tostedt, Brema, Oldenburg, Leer, Groningen, Heerenveen, Zwolle, Apeldoorn, Amsterdam, Leiden, Haga, Rotterdam, Dordrecht, Lubeck, Kiel, Schleswig, Flensburg, Haderslev, Kolding, Vejle, Horsens, Skanderborg, Arhus, Randers, Alborg, Frederikshavn;

przewozy autokarowe Agat / Autokar Polska: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Pułtusk, Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Żary, Olszyna, Cottbus, Berlin, Hamburg, Lubeck, Kiel, Schleswig, Flensburg, Haderslev, Kolding, Vejle, Horsens, Skanderborg, Arhus, Randers, Alborg, Frederikshavn;

autobusy Eurolines Polska do Aalborg: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Pułtusk, Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Żary, Olszyna, Haderslev, Kolding, Vejle, Horsens, Skanderborg, Arhus, Randers, Alborg, Frederikshavn.

Bilety autokarowe do Aalborg od linii autobusowych Eurolines Polska można bez problemu zakupić online na naszej stronie, w wyszukiwarce biletowej Euroticket. Podobnie jest w przypadku autokarów do Aalborg od innych firm przewozowych. Autobusy Eurolines Polska do Aalborg przeciwstawić można na przykład połączeniom autobusowym z Białegostoku do Kopenhagi czy też z Rzeszowa do Odense.