UKRAINA – Tanie Bilety Autokarowe Polska Ukraina – Polska – Autokary na Ukrainę – Przewozy autobusowe na Ukrainę z Polski

Kup bilet autokarowy Eurolines w systemie Euroticket lub skorzystaj z oferty konkurencyjnych linii autokarowych w platformie Voyager:

bilety-eurolines-euroticket, bilety autobusowe Ukraina, polska ukraina
Transport osób Eurolines na Ukrainę

bilety-eurolines-voyager, transport osób na Ukrainę
Bilety autobusowe Ukraina

Przewozy Autokarowe na Ukrainę: Chmelnyckyj, Kherson, Lwów, Mykolajiv, Odessa, Tarnopol, Uman, Vinnycja, Kijów, Równe, Żytomir

Bilety autobusowe Ukraina – Polska dostępne od zaraz, dokonaj rezerwacji na autokar na Ukrainę od ręki. Sprawdź czy są wolne miejsca w autokarze na dzień, w którym interesuje cię odjazd. Rezerwacja biletów bez prowizji.

Kup bilet autokarowy Eurolines online
Międzynarodowe autokary Eurolines na Ukrainę – wyszukaj połączenia autokarowe

Popularne bilety autobusowe: Kraków – Lwów, Rzeszów – Lwów, Jarosław – Tarnopol, Kraków – Odessa.  Sprawdź jak kupić bilet online na Ukrainę.

Wschodni sąsiad Polski Ukraina jest państwem, które głównie kojarzone jest Pomarańczową Rewolucją i rządami Wiktora Janukowicza. Ale to tylko częściowy i polityczny obraz tego kraju. Z punktu widzenia zwykłego człowieka- Ukraina to państwo, które jest ciekawe pod względem turystycznym, ponieważ posiada wiele ciekawych miejsc, które warto obejrzeć.

Do takich miejsc zaliczymy zwiedzanie Lwowa- miasta, które w swych granicach posiada około 50 procent zabytków całego państwa, między innymi Kamienicę Królewską, Sobór Św. Jura, Ratusz, Cmentarz Łyczakowski, Kościół Jezuitów, Baszta Prochowa. Natomiast dla amatorów narciarstwa i białego szaleństwa ważnym punktem będzie Bukowel, który  znajduje się niedaleko Polanicy i jest usytuowany niedaleko granicy z Polską oraz posiada fajne trasy narciarskie.

Tanie bilety autokarowe Eurolines
Tanie bilety autokarowe Eurolines na Ukrainę – zakup online

Natomiast dla osób, które wolą wypoczywać w bardziej przyjaznych warunkach godne polecenia jest miasto Odessa, które leży nad Morzem Czarnym i stanowi piękny kurort. Autobusy Eurolines do Odessy odjeżdżają z kilku polskich miast. Interesującym punktem jest również Drohobycz z cerkwią Św. Jerzego oraz Kamieniec, które jest jednym ze starszych miast kresowych.  Poza tym Ukraina to także Kijów i piękne zakątki tegoż miasta objawiające się w Złotej Bramie, Planetarium, Placu Niepodległości, Soborze Św. Włodzimierza.

Ważne jest także, aby będąc już na Ukrainie udać się do Ławry Poczajowskiej, czyli klasztoru prawosławnego oraz do Zamku w Olesku (przez długi czas znajdował się w rękach polskich, a teraz jest odnowiony przez stronę ukraińską). Autokary Eurolines jeżdżą do Ukraińskich miast typu Lwowa, Odessy, Uman, Kijowa, Żytomira, Kherson, Równe. Z kolei jeżeli chodzi o polską stronę to należy wymienić Rzeszów, Jarosław, Kraków, Opole, Przeworsk, Tarnów, Wrocław.

tanie bilety eurolines do anglii wloch niemiec
Bilet autokarowy Eurolines do Berlina, Bremen, Kolonii, Baden-Baden…

Przykładowa trasa autobusem z Polski na Ukrainę: Kraków – Rzeszów – Jarosław – Lwów – Tarnopol – Chmelnyckyj – Vinnycja – Uman  – Odessa  Mykolajiv – Cherson. Zapraszamy do zakupu tanich biletów autokarowych.

Polska – Ukraina