AUSTRIA – Bilety Autokarowe Eurolines. Polska Austria – Międzynarodowe Przewozy Osób – Autokary do Austrii – Przewozy autobusowe do Austrii z Polski

Kup bilet autokarowy Eurolines w systemie Euroticket lub skorzystaj z oferty konkurencyjnych linii autokarowych w platformie Voyager:

bilety-eurolines-euroticket, bilety autobusowe Austria, polska Austria
Transport osób Eurolines do Austrii

bilety-eurolines-voyager, transport osób do Austrii, polska Austria
Bilety autobusowe Austria

Polska – Austria bilety autokarowe: Bern, Bregencja, Heidenheim an der Brenz, Lausanne, Lindau, Memmingen, Sankt Gallen, Zurich

Austria jest państwem federacyjnym, które składa się z   dziewięciu landów. Kraj ten położone jest w środkowej części Europy i sąsiaduje z ośmioma państwami. Geograficznie kraj ten położony jest tak, że nie ma dostępu do morza, ale za to ma przepiękny pas górski zwany Alpami. Poza tym Austria leży w pasie umiarkowanego klimatu, co jest ważne zwłaszcza dla turystów. Historia kraju jest długa i skomplikowana, z czego najważniejszą informacją jest fakt, że była ona monarchią, a w czasie II wojny światowej została okupowana przez Niemców.

Kup bilet autokarowy Eurolines online
Z Polski do Austrii autokarem Eurolines – tanie bilety autokarowe

Długa historia Austrii skutkuje pięknem zabytkowych kamienic i budynków, a także istnieniem innych pięknych i ciekawych miejsc do zwidzenia. Wśród nich turyści z całej Europy odnajdą Pałac Schonbrunn, który został zbudowany na przełomie XVII i XVIII wieku i jest ulokowany w stolicy kraju- Wiedniu. Jest on przepiękny i widowiskowy, a zobaczenie go przywodzi na myśl dawne potęgi.

Następnym elementem turystycznym w Austrii jest Festiwal w Salzburgu, który należy do największych festiwali muzyki i teatru oraz trwa około pięciu tygodni. Jest on organizowany corocznie i gwarantuje niezłą zabawę. Dodatkowo w Austrii należy zwiedzić wiedeński pałac Hofburg, gdzie dominuje styl klasyczny i barokowy, Muzeum Historii Sztuki również w stolicy. Dodatkowo zimą warto wybrać się do któregoś z pięknych ośrodków narciarskich, które usytuowane są u podnóża Alp i przeżyć niezapomniane chwilę na stokach.

Tanie bilety autokarowe Eurolines
Busy Eurolines do Austrii – kup bilet autokarowy online

Przez cały rok można zatem jechać autobusem do Austrii korzystać z uroków Austrii dzięki międzynarodowej linii autokarowej Eurolines. Linia ta oferuje regularnie kilka razy w tygodniu wyjazdy do takich austryjackich miast jak  Wiedeń, Linz, Salzburg, Graz, St. Polten oraz Klagenfurt. Tani bilet można wykupić na trasę do Austrii z kilkudziesięciu miast startowych w Polsce, na przykład z Warszawy, Rzeszowa, Częstochowy.

Miasta Polski z których dojedziemy autobusem do Austrii, są to miedzy innymi: Augustów, Częstochowa, Grajewo, Katowice, Kraków, Łomża, Łódź, Suwałki, Warszawa, Jabłonka, Kraków, Mszana Dolna, Myślenice, Nowy Targ i inne.

Autokary do Austrii to komfortowo wyposażone autobusy, dzięki którym podróż jest miła, wygodna i szybko płynie. Autobusy odjeżdżają z Polski kilka razy w tygodniu, ceny za bilet autokarowy w jedną stronę nie są wygórowane, a kupując bilety online w naszym systemie nie ponoszą Państwo żadnych opłat i prowizji.

Międzynarodowe przewozy Autokarowe Eurolines to przyjemna podróż już od chwil rezerwacji biletu.

tanie bilety eurolines do anglii wloch niemiec
Połączenia autokarowe międzynarodowe Eurolines do Austrii

Autokary do Austrii to między innymi autobusy, które pokonują terasę z Litwy do Włoch. Tak więc w Austrii cześć pasażerów wysiada w Austrii, a pozostali jadą tym samym autokarem do Włoch przez Padwę, Florencję, Bolonię, Rzym. W związku z tym, że jest to dość długa trasa, może być jedna lub więcej przesiadek.

Są także bezpośrednie połączenia z Polski do Austrii, np. Kraków – Wiedeń. podróż trwa około 8 godzin. W wyszukiwarce dostępnej na naszej stronie można odnaleźć również autokary do Niemiec, połączenia autokarowe do Holandii, busy do Anglii i inne rozkłady jazdy.

Aby kupić bilet autokarowy do Austrii wystarczy dokonać rezerwacji na naszej stronie (zobacz jak kupić bilet). Rezerwacja online jest najprostszym i najszybszym sposobem zakupu biletu autokarowego.

Polska – Austria