W Polsce coraz więcej osób decyduje się na to, aby korzystać z wypożyczalni samochodów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie w szczególności dla klientów, którym własne auto odmówiło posłuszeństwa i zostało odstawione do mechanika.
Nie ma sensu psuć rodzinnego wyjazdu i warto poszukać dobrej wypożyczalni samochodów osobowych, gdzie będzie można wynająć duże auto rodzinne na wakacje. Pojazdy, które są wynajmowane, zawsze są sprawdzane pod kątem technicznym i mogą być również wyposażone w dodatkowe akcesoria takie jak nawigacja GPS albo fotelik dla dziecka.

Z jakiej wypożyczalni samochodów najlepiej jest korzystać?

Każdy, kto decyduje się na wynajem samochodów osobowych powinien na początek dokładnie zapoznać się z pełną ofertą wypożyczalni. Warto przede wszystkim wziąć pod uwagę doświadczenie, ale także dostępną flotę pojazdów na wynajem. Należy również zwrócić uwagę na to, czy wypożyczalnia samochodów działa na terenie całego kraju.
Bardzo popularnym rozwiązaniem dla klientów prywatnych i biznesowych okazała się wypożyczalnia TOPCARS. Firma ta działa na terenie całego kraju i dlatego jest to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują małego miejskiego auta, ale także dużego rodzinnego na wakacje.

Wypożyczalnia bez limitu kilometrów i dodatkowych opłat
Decydując się na usługi firmy TOPCARS, klienci mogą liczyć na wyjątkowe promocje i zniżki, a także wiele dodatkowych korzyści, których nie można znaleźć w innych wypożyczalniach aut. Dla osób posiadających obywatelstwo polskie, nie jest pobierana żadna kaucja, a dodatkowo przy krótkoterminowym wynajmie nie nakładany jest również żaden limit kilometrów.
Największe korzyści otrzymują klienci, którzy decydują się na średnioterminowy i długoterminowy wynajem samochodu. Można wtedy liczyć na dodatkowe zniżki i wynająć auto spośród bardzo bogatej floty dostępnych pojazdów w przystępnej cenie.

Które samochody są najczęściej wypożyczane w TOPCARS?

W ofercie firmy znajdują się samochody osobowe od segmentu A aż do klasy R. Dzięki temu klient może zdecydować się na wybór luksusowego samochodu osobowego albo 9-osobowego busa do firmy.
Pracownicy wypożyczalni samochodów mogą również pomóc dopasować ofertę dostosowaną do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Pojazdy są nowoczesne i posiadają centralny zamek, klimatyzację, ABS i dodatkowe wyposażenie.
Najczęściej osoby prywatne decydują się na to, aby wynająć samochód rodzinny, który będzie idealnym rozwiązaniem na wakacyjny wyjazd wraz z niezbędnymi fotelikami dla dzieci, a także nawigacją. Przedsiębiorcy z kolei najczęściej wybierają samochody luksusowe dla siebie albo busy do wyjazdów firmowych wraz z pracownikami. Poza sezonem wakacyjnym, dosyć dużą popularnością cieszy się wynajem samochodów osobowych – tych najmniejszych, wykorzystywanych głównie do poruszania się po mieście.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby wynająć auto?

Każda wypożyczalnia samochodów ma swoje własne warunki, które należy spełnić, aby móc wynająć pojazd i również swój regulamin ma firma TOPCARS. By wynająć samochód w TOPCARS należy:

  • posiadać prawo jazdy od co najmniej jednego roku,
  • posługiwać się ważnym dokumentem tożsamości,
  • posiadać kartę debetową,
  • mieć ukończone 21 lat.

W przypadku wyjazdu samochodem z wypożyczalni za granicę, należy wcześniej taki wyjazd uzgodnić z wypożyczalnią. Zazwyczaj wymaga to również dodatkowego ubezpieczenia Assistance, które jest ważne na terenie krajów Unii Europejskiej – wypożyczalnia nie wyraża zgody na wyjazd wynajmowanym samochodem za wschodnią granicę Polski.

Czy samochody podstawiane są również na lotnisko?

Wypożyczalnie samochodów doskonale wiedzą o tym, że wielu klientów wynajmujących pojazdy często podróżuje również samolotem. Dlatego większość ogólnopolskich wypożyczalni samochodów oferuje również podstawienie auta prosto na lotnisko w dniu przylotu samolotu i o ustalonej wcześniej godzinie.
Pracownik wypożyczalni będzie oczekiwał na klienta w hali przylotów. Każdy klient, który pierwszy raz korzysta z takich usług zostanie dokładnie poinformowany jak rozpoznać pracownika firmy.

Kierowca, który będzie dostarczał pojazd będzie również posiadał przy sobie teczkę z logo firmy TOPCARS. Znajdują się w niej niezbędne dokumenty do wypełnienia i umowa do podpisania. Zazwyczaj wypełnienie wszystkich dokumentów i wynajem na lotnisku nie zajmuje więcej niż 10 minut.
Po podpisaniu umowy Najemca od razu może korzystać z samochodu. Podobna sytuacja wygląda również w przypadku zwrotu samochodu na lotnisku. Oczywiście, pojazd może być również zwrócony z dowolnym oddziale wypożyczalni na terenie całego kraju – jednak wszystko trzeba wcześniej ustalić z firmą wynajmującą samochód.
Przedsiębiorcy, którzy wynajmują samochody w TOPCARS otrzymają oczywiście faktury VAT. Podczas rezerwacji internetowej Najemca powinien w odpowiednim miejscu w formularzu wypełnić rubrykę podając numer NIP firmy.

TOPCARS – wypożyczalnia samochodów

Niezależnie od okresu roku zachęcamy do rezerwacji samochodów w TOPCARS. Zwracamy szczególną uwagę na fakt, że liczba samochodów jest ograniczona. Samochody na wyjazdy obejmujące okresy świąteczne, długich weekendów, czy też okresy wakacyjne trzeba rezerwować ze znacznym – zdarza się, że nawet z dwumiesięcznym wyprzedzeniem!

Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Jasionka

Więcej informacji na stronie:

Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Jasionka